Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Aspirin Plus C Forte 800mg/480mg Pezsgőtabletta 10x

2.290 Ft
Menny.:db
Vásárolja meg online olcsóbban! Patikai ár: 2549 Ft

Ez a termék csak személyes átvétellel rendelhető!

Szállítási díj GLS-csomagpontra: Nem szállítható.
Várható szállítás: 2022. november 30.

Leírás

Az Aspirin Plus C Forte dupla erővel* veszi fel a harcot a megfázásos és influenzaszerű tünetekkel szemben. *Aspirin Plus C hatóanyagtartalmához képest Betegtájékoztató (PDF)

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.